לאומי קארד Pay-Back

קונים באינטרנט ומקבלים כסף חזרה לכרטיס האשראי

איך מקבלים כסף בחזרה על קניות באינטרנט?

 

 • נרשמים ללאומי קארד Pay-Back ומקבלים 10 ₪ מתנה לצבירה
 • בוחרים חנות מרשימת החנויות בעמוד
 • ממשיכים לקנייה בחנות ומשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד
 • צוברים החזר כספי על כל קנייה דרך Pay-Back
 • בהתחברות לשירות אפשר לבדוק בכל עת כמה כסף צברתם ומה סטטוס ההחזרים הכספיים

 

כדי לקבל את הכסף חזרה לכרטיס האשראי:

 • אם הסכום שנצבר הגיע ל-50 ₪ ומעלה, נכנסים ל-Pay-Back ולוחצים על כפתור "לקבלת הכסף לכרטיס האשראי"
 • הכסף יוחזר במועד החיוב הקרוב ויופיע בפירוט החיובים והעסקאות שלכם

 

אל תשכחו להיכנס לעמוד לאומי קארד Pay-Back בכל פעם שאתם קונים באינטרנט!

 


 יש לכם עוד שאלות? יש לנו את כל התשובות!

מה זה החזר Pay-Back?

החזר Pay-Back הוא זיכוי שייצבר לזכותכם לאחר רכישת מוצר באתר לבחירתך מתוך האתרים המוצעים בשירות. ההחזרים ייצברו רק אם תעברו לקניות באתר דרך הקישור באתר לאומי קארד.

איך משתמשים בשירות?

נרשמים בחינם לשירות Pay-Back. בכל פעם שרוצים לקנות באינטרנט, מתחברים ל-Pay-Back באתר לאומי קארד עם שם המשתמש והסיסמה שלכם לשירות, בוחרים באתר מהרשימה, ממשיכים לקנייה באתר וצוברים החזרים. להצטרפות ולהתחברות לשירות>>

לשימושך כמה טיפים שימושיים:

 • יש לזכור לעבור לאתר המבוקש לאחר לחיצה על הקישור מאתר לאומי קארד לפני כל קנייה.
 • שימו לב לא להשתמש בקישור או בקוד הטבה או בתוספי קופונים לדפדפן (כדוגמת Honey), שלא ניתנו במסגרת שירות Pay-Back לאחר המעבר לאתר המבוקש ועד לסיום הקנייה.
 • מומלץ למחוק Cookies מהדפדפן לפני המעבר לאתרים השונים בשירות, ולהימנע משימוש בתוכנות החוסמות שימוש ב Cookies.
 • על מנת לקבל את ההחזרים מומלץ לבצע קנייה חדשה בכל פעם שמתחברים לשירות ולא להשתמש בסל קניות שמילאתי מבעוד מועד באתר.
איך מקבלים החזרים כספיים?

כדי לקבל החזר כספי בשירות Pay-Back, יש להיכנס לשירות Pay-Back עם פרטי המשתמש שלכם, לבחור באתר מתוך הרשימה, ללחוץ על "לקנייה באתר" ולבצע את הקנייה באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד.צוברים החזרים על הרכישות בכל אתר המופיע בשירות . על כל 50 ₪ ומעלה שצוברים כהחזרים כספיים, ניתן לקבל כזיכוי בכרטיס אשראי לאומי קארד בלבד.

חשוב לדעת: קנייה באתר ללא כניסה לשירות Pay-Back באתר לאומי קארד ולחיצה על הכפתור "לקנייה באתר" לא תיחשב לצורך ההחזר הכספי.

איך אדע אם מגיע לי החזר הכספי?

עד 48 שעות מרגע הקנייה באתר שבחרתם תקבלו מייל המאשר את סכום העסקה שביצעת באתר האינטרנט ואת הסכום שייצבר עבורכם להחזר. החזר כספי זה יופיע בעמוד עסקאות ה-Pay-Back שלכם באתר לאומי קארד בסטטוס "ממתין", עד לקבלת אישור סופי מחברת "קאשבק אונליין בע"מ", מפעילת השירות, על כך שהמוצר הגיע ליעדו ולא הוחזר (בהתאם לתנאי המשלוח, בין 30-90 יום). לאחר האישור הסופי, יהפוך סטטוס ההחזר ל"נצבר להחזר" ויירשם לזכותכם. 

חשוב לדעת: אם קנית יותר ממוצר אחד בהזמנה אחת מאותו אתר אינטרנט, סטטוס ההחזר יהפוך מ"ממתין" ל"נצבר להחזר" רק אחרי שכל המוצרים הגיעו ליעדם. אם מוצר אחד (או יותר) בהזמנה בוטל או הוחזר למוכר, הסטטוס וסכום ההחזר יחושבו רק על המוצרים שהגיעו ליעדם וקנייתם לא בוטלה.

איך מתבצע תהליך קבלת הזיכוי?

נכנסים לעמוד פירוט עסקאות ה- Pay-Back שלכם באתר לאומי קארד, לוחצים על "קבלת החזר בכרטיס לאומי קארד", ממלאים את הפרטים הנדרשים ואת מספר כרטיס אשראי לאומי קארד אליו תרצו לקבל את ההחזר (למעט כרטיסי Debit, Free, Cash Card ורכש). וזהו! ההחזר יעודכן בדף החשבון החודשי הקרוב שלך כשורת זיכוי.

תוך כמה זמן מתעדכן הזיכוי בכרטיס שלי?

ההחזר יועבר לכרטיס אשראי לאומי קארד הנבחר תוך 3 ימי עסקים. ניתן לצפות בזיכוי באתר לאומי קארד באזור האישי תחת פירוט חיובים ועסקאות. במידה ולא נמצאה שורת זיכוי לאחר 3 ימי עסקים, ניתן לפנות אלינו דרך "צור קשר" בתחתית העמוד.

האם מקבלים החזרים גם בתשלום באמצעות PayPal?

כל עוד התשלום עם PayPal הוא באמצעות כרטיס לאומי קארד ועברת לפני כן בשירות Pay-Back אז אין בעיה! ההחזר הכספי תקף במקרה זה.

איך ניתן לעקוב אחר ההחזרים שלי?

ניתן לעקוב אחרי הסכומים שנצברו להחזר בעמוד פירוט העסקאות עבור רכישות שביצעתם במסגרת השירות. כדי לגלוש לעמוד זה, יש להיכנס עם פרטי המשתמש שלכם לשירות. לצפייה בפירוט העסקאות שלכם>>

ההחזר לא התעדכן בעמוד העסקאות שלי. מה עלי לעשות?

במידה ועברו יותר מ 48 שעות לאחר הרכישה, אנא העבר אלינו את מייל אישור ההזמנה הכולל את סכום הרכישה ל orders@pay-back.co.il ונבדוק מול האתר ממנו רכשת. 

קיבלתי החזר כספי נמוך מדי. מה עלי לעשות?

סכום ההחזר מחושב כאחוז מסכום העסקה באתר הנבחר לא כולל מיסים, מע"מ, אגרות, דמי משלוח, הנחות או זיכויים ואחריות מורחבת למוצר. יש לשים לב גם לתנאי העסקה בכל חנות. במידה ולפי חישובכם נראה שההחזר עדין נמוך, אנא העבר אלינו את מייל אישור ההזמנה הכולל את סכום הרכישה ל orders@pay-back.co.il ונבדוק מול האתר ממנו רכשת. 

האם המידע שלי מוגן?

פרטיות לקוחותינו הינה בראש סדר העדיפויות שלנו. חברת לאומי קארד ו/או חברת "קאשבק אונליין בע"מ" לא תעביר שום פריט מידע שמסרתם להן לצד ג'.

עדיין לא הסתדרתם? רוצים לשאול או לברר משהו?

website preloader