איך מקבלים כסף בחזרה על קניות באינטרנט?

 

 • נרשמים ללאומי קארד Pay-Back ומקבלים 10 ₪ מתנה לצבירה
 • בוחרים חנות מרשימת החנויות בעמוד
 • ממשיכים לקנייה בחנות ומשלמים בכרטיס אשראי לאומי קארד
 • צוברים החזר כספי על כל קנייה דרך Pay-Back
 • בהתחברות לשירות אפשר לבדוק בכל עת כמה כסף צברתם ומה סטטוס ההחזרים הכספיים

 

כדי לקבל את הכסף חזרה לכרטיס האשראי:

 • אם הסכום שנצבר הגיע ל-50 ₪ ומעלה, נכנסים ל-Pay-Back ולוחצים על כפתור "לקבלת הכסף לכרטיס האשראי"
 • הכסף יוחזר במועד החיוב הקרוב ויופיע בפירוט החיובים והעסקאות שלכם

 

אל תשכחו להיכנס לעמוד לאומי קארד Pay-Back בכל פעם שאתם קונים באינטרנט!

 


 יש לכם עוד שאלות? יש לנו את כל התשובות!

יש לכם עוד שאלות? יש לנו את כל התשובות!

מה זה החזר Pay-Back?

החזר Pay-Back הוא זיכוי שייצבר לזכותכם לאחר רכישת מוצר באתר לבחירתך מתוך האתרים המוצעים בשירות. ההחזרים ייצברו רק אם תעברו לקניות באתר דרך הקישור באתר לאומי קארד.

איך משתמשים בשירות?

נרשמים בחינם לשירות Pay-Back. בכל פעם שרוצים לקנות באינטרנט, עוברים באתר Pay-Back, בוחרים באתר מהרשימה, ממשיכים לקנייה באתר הנבחר וצוברים החזרים. להצטרפות ולהתחברות לשירות>>

לשימושך כמה טיפים שימושיים:

 • יש לזכור לעבור באתר Pay-Back לאתר המבוקש לפני כל קנייה. או שאפשר להתקין את ההחזר האוטומטי שלנו. לפרטים>>
 • שימו לב לא להשתמש בקישור או בקוד הטבה או בתוספי קופונים לדפדפן (כדוגמת Honey), שלא ניתנו במסגרת שירות Pay-Back לאחר המעבר לאתר המבוקש ועד לסיום הקנייה.
 • מומלץ להימנע משימוש בתוכנות החוסמות שימוש ב Cookies.
 • על מנת לקבל את ההחזרים מומלץ לבצע קנייה חדשה בכל פעם שמתחברים לשירות ולא להשתמש בסל קניות שמילאתי מבעוד מועד באתר.
איך מקבלים החזרים כספיים?

כדי לקבל החזר כספי בשירות Pay-Back, יש להיכנס לאתר Pay-Back עם פרטי המשתמש שלכם, לבחור באתר מתוך הרשימה, ללחוץ על "לקנייה באתר" ולבצע את הקנייה באמצעות כרטיס אשראי לאומי קארד.צוברים החזרים על הרכישות בכל אתר המופיע בשירות . על כל 50 ₪ ומעלה שצוברים כהחזרים כספיים, ניתן לקבל כזיכוי בכרטיס אשראי לאומי קארד בלבד.

חשוב לדעת: קנייה באתר ללא כניסה לאתר Pay-Back ולחיצה על הכפתור "לקנייה באתר" לא תיחשב לצורך ההחזר הכספי. או שניתן להתקין את ההחזר האוטומטי שלנו: לפרטים>

איך אדע אם מגיע לי החזר הכספי?

עד 48 שעות מרגע הקנייה באתר שבחרתם תקבלו מייל המאשר את סכום העסקה שביצעת באתר האינטרנט ואת הסכום שייצבר עבורכם להחזר. החזר כספי זה יופיע בעמוד מצב חשבון ה-Pay-Back שלכם בסטטוס "ממתין", עד לקבלת אישור סופי מחברת "קאשבק אונליין בע"מ", מפעילת השירות, על כך שהמוצר הגיע ליעדו ולא הוחזר (בהתאם לתנאי המשלוח, בין 30-90 יום). לאחר האישור הסופי, יהפוך סטטוס ההחזר ל"מאושר" ויירשם לזכותכם. 

חשוב לדעת: אם קנית יותר ממוצר אחד בהזמנה אחת מאותו אתר אינטרנט, סטטוס ההחזר יהפוך מ"ממתין" ל"מאושר" רק אחרי שכל המוצרים הגיעו ליעדם. אם מוצר אחד (או יותר) בהזמנה בוטל או הוחזר למוכר, הסטטוס וסכום ההחזר יחושבו רק על המוצרים שהגיעו ליעדם וקנייתם לא בוטלה.

איך מתבצע תהליך קבלת הזיכוי?

נכנסים לעמוד מצב החשבון באתר Pay-Back, לוחצים על "קבלת החזר בכרטיס לאומי קארד", ממלאים את הפרטים הנדרשים ואת מספר כרטיס אשראי לאומי קארד אליו תרצו לקבל את ההחזר (למעט כרטיסי Debit, Free, Cash Card ורכש). וזהו! ההחזר יעודכן בדף החשבון החודשי הקרוב שלך כשורת זיכוי.

תוך כמה זמן מתעדכן הזיכוי בכרטיס שלי?

ההחזר יועבר לכרטיס אשראי לאומי קארד הנבחר תוך 3 ימי עסקים. ניתן לצפות בזיכוי באתר לאומי קארד באזור האישי תחת פירוט חיובים ועסקאות. במידה ולא נמצאה שורת זיכוי לאחר 3 ימי עסקים, ניתן לפנות אלינו דרך "צור קשר" בתחתית העמוד.

האם מקבלים החזרים גם בתשלום באמצעות PayPal?

כל עוד התשלום עם PayPal הוא באמצעות כרטיס לאומי קארד ועברת לפני כן בשירות Pay-Back אז אין בעיה! ההחזר הכספי תקף במקרה זה.

האם Pay-Back עובד באפליקציות?

כן. מעבר מאתר Pay-Back בנייד לאתרים פותח את האפליקציה. יש מקרים ש Pay-Back בנייד יפתח אתר ולא אפליקציה וזה מניסיוננו עניין של הגדרות באפליקציה. אם זה קורה לכם, פנו אלינו ונשמח לעזור נקודתית בהגדרות בנייד. אפליקציית אסוס לא צוברת Pay-Back כי יש להם בעיה טכנית והם מסרו לנו שזה בטיפול.

איך ניתן לעקוב אחר ההחזרים שלי?

ניתן לעקוב אחרי הסכומים שנצברו להחזר בעמוד מצב חשבון עבור רכישות שביצעתם במסגרת השירות. כדי לגלוש לעמוד זה, יש להיכנס עם פרטי המשתמש שלכם לשירות. לצפייה בפירוט במצב החשבון שלך>>

ההחזר לא התעדכן במצב החשבון שלי. מה עלי לעשות?

במידה ועברו יותר מ 48 שעות לאחר הרכישה, אנא העבר אלינו את מייל אישור ההזמנה הכולל את סכום הרכישה ל orders@pay-back.co.il ונבדוק מול האתר ממנו רכשת. 

למה לא מקבלים אוטומטית את ההחזר לכרטיס האשראי?

מסקר שערכנו התברר כי רוב הלקוחות מעדיפים לצבור הרבה יותר מ 50 ₪ ואז לקבל בבת אחת סכום גבוה. יש לקוחות אשר מחכים ל- 1000 ₪ ורק אז לוחצים על הכפתור.

קיבלתי החזר כספי נמוך מדי. מה עלי לעשות?

סכום ההחזר מחושב כאחוז מסכום העסקה באתר הנבחר לא כולל מיסים, מע"מ, אגרות, דמי משלוח, הנחות או זיכויים ואחריות מורחבת למוצר. יש לשים לב גם לתנאי העסקה בכל חנות. במידה ולפי חישובכם נראה שההחזר עדין נמוך, אנא העבר אלינו את מייל אישור ההזמנה הכולל את סכום הרכישה ל orders@pay-back.co.il ונבדוק מול האתר ממנו רכשת. 

האם המידע שלי מוגן?

פרטיות לקוחותינו הינה בראש סדר העדיפויות שלנו. חברת לאומי קארד ו/או חברת "קאשבק אונליין בע"מ" לא תעביר שום פריט מידע שמסרתם להן לצד ג'.

פנייה לשירות לקוחות

עדיין לא הסתדרתם? רוצים לשאול או לברר משהו?

מענה בנושא כרטיס אשראי Pay-Back ניתן ליצור איתנו קשר כאן

חשוב לדעת:
*ברישום לשירות Pay-Back הנכם נרשמים לשירות הניתן על-ידי חברת קאשבק אונליין בע"מ. *השירות מנוהל על ידיה ובאחריותה הבלעדית. *השירות ניתן לכל כרטיסי האשראי לאומי קארד למעט כרטיסי Free, Debit, Cash Card ורכש ובתנאי שנרשמת לשירות. *סכום ההחזר הכספי בעסקת תשלומים יחושב לפי סכום העסקה המלא ולא לפי כל תשלום. סכום ההחזר יחושב מסכום העסקה לא כולל מסים, מע"מ, אגרות, משלוח, מתנה, הנחות או זיכויים, החזרים או ביטולים, עמלות מט"ח ואחריות מורחבת *לא ייצבר החזר כספי בגין עסקה שביטלת. * שימוש בקופונים שלא ניתנו במסגרת שירות זה עלולים למנוע קבלת החזר כספי * תוספים לדפדפן כגון חוסם פרסומות עלולים למנוע החזר * מומלץ למחוק cookies (עוגיות) לפני המעבר לאתר הקניות *לאומי קארד אינה צד לעסקה באתרי האינטרנט, והמוצרים/השירותים (לרבות מחיריהם, טיבם, איכותם, מועדי אספקתם, הרישום לשירות, המשלוח, התשלומים וההחזרים הכספיים וכיו"ב) הם באחריותם הבלעדית של בתי העסק וחברת קאשבק אונליין בע"מ. התמונות להמחשה בלבד. לתנאי השימוש המלאים |
website preloader