מדריך הקנייה באליאקספרס - 2021

מדריך קניות באליאקספרס וקבלת החזרים על הזמנת מוצרים אונליין
רוצים לעשות קניות באליאקספרס ולקבל החזרים ישירות לחשבון הפייבק שלכם? הכנו לכם מדריך עם כל העדכונים החדשים שאתם חייבים לדעת!

 
מוצרים שלא ניתן לקבל עליהם החזר כספי באליאקספרס

אנחנו פועלים להביא את אחוז ההחזר המירבי בישראל, ועובדים עם למעלה מ- 400 חנויות כדי להבטיח שתוכלו לקבל החזר כספי על כל הקניות שאתם עושים באונליין.
לצערנו, יש מוצרים מסוימים ב- AliExpress שלא ניתן לקבל עליהם החזר כספי, לפי החלטת אליאקספרס.
אליאקספרס הסירו את האפשרות לבדיקת קאשבק שלא התקבל, ובעקבות ההחלטה הזו לא ניתן לערער על מוצר שנקנה באתר וההחזר הכספי עליו לא התקבל.
אנחנו דאגנו לכם ופיתחנו עבורכם כלי בדיקה מיוחד להחזר הכספי, שבאמצעותו תוכלו לבדוק
כל מוצר שעולה בדעתכם לקנות באתר האינטרנט אליאקספרס ולקבל עליו מידע בקלות אם המוצר זכאי להחזר כספי או לא.
 

איך בודקים אם מגיע לי החזר מאליאקספרס?

בעמוד החנות של אליאקספרס, תוכלו ללחוץ על הכפתור הכחול - בדיקת החזר עבור מוצר.
העתיקו את הלינק של המוצר שתרצו לרכוש באתר הקניות אליאקספרס, ולאחר מכן לחצו על בדיקת מוצר.
נהדר, עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים אם המוצר שתרצו לקנות זכאי להחזר כספי או לא, עוד לפני רגע הרכישה עצמה.
חשוב להקפיד לפעול לפי כל ההוראות כדי למנוע כל בעיה בקבלת ההחזרים על הרכישות שלכם בכל אתר באינטרנט, ולעבור תמיד דרך pay-back לפני כל מעבר לאתרי הקניות ולא דרך לינקים אחרים. בנוסף אנחנו ממליצים למחוק את ה- cookies במחשב שלכם לפני המעבר במידה ועברתם מלינק אחר קודם, לא להתשמש בקופונים חיצוניים ולוודא שכל מוצר שאתם רוצים לקנות לא שמור בעגלת הקניות לפני מעבר קודם ב- pay-back.co.il, והשלמה של הרכישה באותו "מסע קניות".

 
תפקוד תוסף ה- Payback Reminder באתר הקניות אליאקספרס

דרך יעילה וטובה לצבור החזרים היא בעזרת תוסף כרום למחשב אשר יזכיר לכם לפני כל רכישה לעבור דרך פייבק. בנוסף תוכלו בעזרתו לחפש ולעבור בקלות בין מאות אתרי השופינג והחנויות שנמצאים ב Pay-back.co.il.
התוסף לדפדפן שלנו מופיע בצד ימין ותוכלו להוריד אותו בחינם מחנות האינטרנט של Chrome. בשונה מאתרים אחרים, כל מה שנותר לכם לעשות זה ללחוץ על התוסף לפני כל רכישה ולבחור באתר הקניות אלי אקספרס.


תמיד נשמח לקבל פניות דרך עמוד התמיכה, ולעזור במציאת מוצרים שנותנים החזרים כספיים על הקניות שאתם עושים באינטרנט. 

חשוב לדעת:
*ברישום לשירות PayBack הנכם נרשמים לשירות הניתן על-ידי חברת קאשבק אונליין בע"מ. *השירות מנוהל על ידיה ובאחריותה הבלעדית. *השירות ניתן לכל כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים של max  ולכרטיסי אשראי של הבנק הבינלאומי, בנק דיסקונט ובנק מזרחי, המתופעלים על-ידי max למעט כרטיסי Free, Debit, Cash Card ורכש ובכפוף להרשמה לשירות וביצוע העסקה בכרטיסי max הזכאים * כרטיסי בנק לאומי ופפר יהיו זכאים לקבלת החזר כספי עד 1.12.19 (כולל) *סכום ההחזר הכספי בעסקת תשלומים יחושב לפי סכום העסקה המלא ולא לפי כל תשלום. סכום ההחזר יחושב מסכום העסקה לא כולל מסים, מע"מ, אגרות, משלוח, מתנה, הנחות או זיכויים, החזרים או ביטולים, עמלות מט"ח ואחריות מורחבת *לא ייצבר החזר כספי בגין עסקה שלא עסקה שביטלת. * שימוש בקופונים שלא ניתנו במסגרת שירות זה עלולים למנוע קבלת החזר כספי * תוספים לדפדפן כגון חוסם פרסומות עלולים למנוע החזר * מומלץ למחוק cookies (עוגיות) לפני המעבר לאתר הקניות * ההחזר הכספי שנצבר לזכותך ימחק במידה ותהפוך למשתמש לא פעיל (אי שימוש בשירות במשך 12 חודשים), בכפוף לתנאי השימוש *max אינה צד לעסקה באתרי האינטרנט, והמוצרים/השירותים (לרבות מחיריהם, טיבם, איכותם, מועדי אספקתם, הרישום לשירות, המשלוח, התשלומים וההחזרים הכספיים וכיו"ב) הם באחריותם הבלעדית של בתי העסק וחברת קאשבק אונליין בע"מ. התמונות להמחשה בלבד. * מתנת ההצטרפות בגובה 10 ₪ תוענק בכפוף לביצוע עסקה, בחודש שלאחר הרישום | לתנאי השימוש המלאים | הצהרת הנגשה
website preloader
כל החנויותחנויות חדשותהחזר אוטומטיתמיכה קטגוריות