הצהרת הנגשה

הצהרת הנגשה של האתר פייבק/ pay-back.co.il

תאריך עדכון: ספטמבר 2017

לאחר ייעוץ וליווי מקצועי, בטרם חודש אוקטובר 2016, בוצעו באתר בגירסתו המקורית עבודות הנגשה לרמת A, על פי התקנות שמחייבות אתרים בהנגשה - נגישות לדפי האתר ושימוש בהם, גם למי שמתקשה בשימוש באמצעי הגלישה, או מאותגר מבחינת יכולת ההבחנה בצבעים וכדומה.

מאז תהליך ההנגשה הראשוני, אנו מקפידים על מבנה ותכנים המתאימים לדרישות ההנגשה ועושים מאמץ ניכר כדי לאפשר גם למתקשים וגם לכל הגולשים באשר הם, להנות ממידע, שירות ואפשרות לרכוש את המוצרים. חלקם מתורגמים לרווחת הגולשים, חלקם זוכים גם להמלצה, ביקורת או השתתפות במבצע של החנות.

בינואר 2015 החלו עבודות על גירסת האתר העדכנית והיא הועלתה לרשת עם אלמנטים של הנגשה מתוגברים, עליהם אנו שוקדים ומשפרים על פי דרישה והתקדמות טכנולוגית.

אלו הן נקודות ההנגשה אליהן התחייסנו בתהליך ההנגשה של האתר:

באתר נוסף טקסט לכל תוכן שאינו טקסט, תגיות תיאור (Alt) לתמונות, אפשרות להשמיע מספרי CAPTCHA (בדיקת אימות במילוי טפסים) , הוספנו תיאור מסייע לטפסים כדי להקל על מלאכת המילוי והשליחה שלהם, תוך זיהוי אוטומטי של שגיאות הקלדה והתראה ממוקדת אם חלה טעות, וידאנו כי סירטוני הוידאו שמוצגים באתר מתוארים על תכולתם וניתנים לעצירה או לשליטה בקצב ובווליום, נתנו לכל עמוד באתר כותרת משמעותית המתארת את תכולתו, היצבנו ועיצבנו את רוב דפי האתר כך שלא יהיו עמוסי מידע (בניגוד לדוגמא לעמודי התוכן - פוסטים, מאמרים, טיפים וכד'), עידכנו את הקוד של האתר כך שיעמוד בדרישות W3C המכתיבה סטנדרטים עולמיים לתקינות קוד של אתרי אינטרנט, אנו מקפידים את קונטרסט-ניגודיות צבעים של הכתב והרקע, מאתרים ומעניקים משמעות לקישורים פנימיים באתר, עושים שימוש באלמנטים עיצוביים להבדיל בין כפתורים וטפסים שונים, מאפשרים גם בגלישת מובייל שליטה על הגלילה, אין באתר אלמנטים מהבהבים בקצב של יותר משלושה הבזקים בשנייה, יש באתר מכווני מיקום - קישורים לקטגוריות אב, או מותג, ניתן להשתמש ולהפעיל את הפונקציונליות של האתר על ידי מקלדת בלבד אם רוצים, עמודי האתר לא מתרעננים באופן אוטומטי בזמן הגלישה בהם ובכך לא נגרמים מצבי איבוד מידע של הגולש ויש שליטה על אלמנטים המתעדכנים אוטומטית.

אלו הן נקודות ההנגשה שטרם טופלו באתר::

שפת האתר (עברית / iw / He) אינה מוזכרת בקוד האתר.

בכל דרישה או בעיית הנגשה, אנו לשירותכם - 

בכתובת האימייל: support@pay-back.co.il

ובטופס: יצירת קשר

חשוב לדעת:
*ברישום לשירות PayBack הנכם נרשמים לשירות הניתן על-ידי חברת קאשבק אונליין בע"מ. *השירות מנוהל על ידיה ובאחריותה הבלעדית. *השירות ניתן לכל כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים של max  ולכרטיסי אשראי של הבנק הבינלאומי, בנק דיסקונט ובנק מזרחי, המתופעלים על-ידי max למעט כרטיסי Free, Debit, Cash Card ורכש ובכפוף להרשמה לשירות וביצוע העסקה בכרטיסי max הזכאים * כרטיסי בנק לאומי ופפר יהיו זכאים לקבלת החזר כספי עד 1.12.19 (כולל) *סכום ההחזר הכספי בעסקת תשלומים יחושב לפי סכום העסקה המלא ולא לפי כל תשלום. סכום ההחזר יחושב מסכום העסקה לא כולל מסים, מע"מ, אגרות, משלוח, מתנה, הנחות או זיכויים, החזרים או ביטולים, עמלות מט"ח ואחריות מורחבת *לא ייצבר החזר כספי בגין עסקה שלא עסקה שביטלת. * שימוש בקופונים שלא ניתנו במסגרת שירות זה עלולים למנוע קבלת החזר כספי * תוספים לדפדפן כגון חוסם פרסומות עלולים למנוע החזר * מומלץ למחוק cookies (עוגיות) לפני המעבר לאתר הקניות * ההחזר הכספי שנצבר לזכותך ימחק במידה ותהפוך למשתמש לא פעיל (אי שימוש בשירות במשך 12 חודשים), בכפוף לתנאי השימוש *max אינה צד לעסקה באתרי האינטרנט, והמוצרים/השירותים (לרבות מחיריהם, טיבם, איכותם, מועדי אספקתם, הרישום לשירות, המשלוח, התשלומים וההחזרים הכספיים וכיו"ב) הם באחריותם הבלעדית של בתי העסק וחברת קאשבק אונליין בע"מ. התמונות להמחשה בלבד. * מתנת ההצטרפות בגובה 10 ₪ תוענק בכפוף לביצוע עסקה, בחודש שלאחר הרישום | לתנאי השימוש המלאים | הצהרת הנגשה
website preloader
כל החנויותחנויות חדשותהחזר אוטומטיתמיכה קטגוריות